Zmiana terminu czwartkowych konsultacji

Szanowni Państwo,

z powodu egzaminu, który prowadzę, konsultacje we czwartek są przeniesione na godzinę 14.00. Dane w moim kalendarzu Google'a pod adresem http://tinyurl.com/jjmagiera

dr inż. Jacek Magiera

Metody komputerowe - wyniki kol. z dnia 16.09

Szanowni Państwo

Wyniki - punkty za poszczególne zadania i suma punktów w załączeniu. Zaliczenie od 5 pkt włącznie. Suma punktów i ocena będą wkrótce wpisane do List Ocen na tej stronie, a w ciągu weekendu lub najpóźniej w następnym tygodniu - do EHMS.

Attachments:
Download this file (MK_kol2_punkty.pdf)MK_kol2_punkty.pdf[ ]397 kB

Matematyka 2 - wyniki kol. z dnia 09.09

Szanowni Państwo

Wyniki - punkty za poszczególne zadania i suma punktów - znajdują się w załączniku. Zaliczenie od 5 pkt włącznie. W najbliższym czasie suma punktów oraz oceny trafią na Listy Ocen na tej stronie, a ocena końcowa w odpowiednim czasie do EHMS PK.

Zad.1 + zadania przysłane mailowo - poprawiał wyżej podpisany (2x1.5 pkt - współczynniki, 4x0.5 pkt - błędy)

Zad.2 - poprawiała mgr Anna Perduta (1 pkt - qk, 1 pkt - yk, 3x0.5 pkt - y(x),M(x),T(x) i 3x0.5 pkt - y,M,T dla x = L/2 i k = 1). Nieuwzględnienie modelu belki na podłożu sprężystym (dodatkowy składnik w równaniu) skutkowało przyznaniem maksymalnie 1 pkt za dobrze wyznaczone współczynniki obciążenia.

Osoby, które mają znak "x" przy liczbie punktów za zadania, to osoby, co do których jestem pewien, że udostępniły / spisały część lub całość zad.1. Osoby te otrzymują ocenę końcową 2.0 z przedmiotu, bez możliwości jej poprawy. Jednocześnie przepraszam te osoby, które pisały kolokwium uczciwie i samodzielnie, za pozostałe tego typu przypadki, które nie zostały wykryte.

Na Państwa prośbę, dołączam rozwiązania obydwu zadań.

Termin nr 3 - zgodnie z dzisiejszymi ustaleniami - odbędzie się 18.09 (piątek), o godz. 18:00, na platformie Elf. Proszę, żeby osoby bezpośrednio niezainteresowane nie logowały się w tym czasie do kursu.

Konsultacje on-line

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi władz konsultacje odbywam on-line pod stałym adresem Skype:

https://join.skype.com/llrlKidciKbh

Terminy na stronie L-10 oraz w moim kalendarzu on-line:

https://tinyurl.com/jjmagiera

 

 

Konsultacje on-line

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi władz konsultacje odbywam on-line pod stałym adresem Skype:

https://join.skype.com/llrlKidciKbh

Terminy na stronie L-10 oraz w moim kalendarzu on-line:

https://tinyurl.com/jjmagiera

 

 

konsultacje - wrzesień 2020r.

W czasie konsultacji podanych na www jestem dostępna poprzez: e-mail, hangouts: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Matematyka 2 i Metody Komputerowe - terminy kolokwiów poprawkowych

Zgodnie z ustaleniami, kolokwia poprawkowe odbędą się:

- Matematyka 2 - środa, 09.09, godz. 18:00,
- Metody komputerowe - środa, 16.09, godz. 18:00.

Kolokwia - w formie pisemnej - odbędą się na platformie Elf Moodle, w ramach istniejących kursów. Każde z nich potrwa ok. godziny.

Zajęcia on-line

Szanowni Państwo,

tak jak zapowiadałem, od jutra ruszamy z zajęciami on-line (platforma Skype) w porze normalnych zajęć. Przewiduję wykłady na żywo (w trybie udostępniania ekranu), dla poszczególnych grup utworzyłem następujęce "spotkania" Skype:

1. https://join.skype.com/llrlKidciKbh  - konsultacje indywidualne/grupowe, grupy laboratoryjne

2. https://join.skype.com/e1iyTZJjbDkA - wykład Modelling in Revit, CivEng, I st, III rok – cyklicznie we środy o 14.30 (pozostały 3 wykłady)

3. https://join.skype.com/pATH6rwuclpV - wykład, Podstawy BIM, II rok, II st. BIM – cyklicznie we środy co dwa tygodnie (kolejny 25.03)

4. https://join.skype.com/gg9kmkHLcEEp - wykład, GIS, I rok, I st. Transport niestacjonarne

Każdy z Państwa jest proszony na 15 minut przed planowanym wykładem o kliknięcie w odpowiedni dla swojej grupy link i dołączenie do spotkania. Linki są także w moim publicznym kalendarzu Google'a (https://www.tinyurl.com/jjmagiera) oraz wyślę na posiadane maile grupowe lub indywidualne. 

===

Konsultacje (pierwszy z adresów powyżej) - proszę o kontakt w porze konsultacji, wtedy gwarantuję obecność on-line. W miarę możności proszę nie próbować kontaktować się w innych porach, bo nie jestem w stanie zagwarantować obecności 24/7 :)  

Adresu dla konsultacji mogą używać osoby z grupy laboratoryjnej PBIM dla konsultacji wykonywania projektu w REVICIE. Proszę jednak o kontakt w porze zajęć laboratoryjnych.

===

dr inż. Jacek Magiera