Termin egzaminu dyplomowego na II st.

NAJBLIŻSZY EGZAMIN DYPLOMOWY INŻYNIERSKI
ODBĘDZIE SIĘ W DNIU

9.07.2024 r.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu,

proszę o podanie poniższych danych drogą mailową (chętnie opracowanie zbiorcze

od starosty grupy) najpóźniej na 2 tygodnie przed terminem egzaminu:

1. Nazwisko i imię

2. Stopień

3. Numer albumu

4. Tytuł pracy w j. polskim

5. ZATWIERDZONY w aplikacji tytuł w j. angielskim (nie obowiązuje studentów studiujących w powyższym języku)

6. Promotor

7. Recenzent (jeśli jeszcze nie jest znany, proszę wpisać brak)

8. Student powtarzał semestr (tak/nie)

Do Katedry Technologii informatycznych w Inżynierii należy dostarczyć:

1. Deklarację wyboru tematu - wypełnioną w edytorze tekstu, wydrukowaną, a następnie podpisaną przez studenta i promotora najpóźniej miesiąc przed egzaminem

2. Opinię promotora i recenzenta (dostarczają przygotowujący, najpóźniej 3 dni przed egzaminem)

3. Potwierdzenie na Karcie odejścia można uzyskać w dniu egzaminu lub później. Jest ona wymagana do odbioru dyplomu.

Pozostałe dokumenty należy złożyć bezpośrednio w Dziekanacie, zgodnie z poniższą listą (za wyjątkiem powyższych punktów)

Osoba kontaktowa: mgr Anna Szumidło